O společnosti TEAM HOME HELP

Základním cílem naší společnosti TEAM HOME HELP je poskytnout britským seniorům cenově dostupnou domácí péči.

Dříve nebo později nastane v životě každého člověka čas, kdy zestárne natolik, že se bez pomoci druhých neobejde. My chceme těmto lidem nabídnout možnost, jak strávit poslední léta svého života v klidu a pohodlí vlastního domova, v blízkosti osob, kterým na nich záleží.

Samozřejmě, rodina se často snaží jak může, ale přeci jenom je velmi náročné starat se o příbuzného seniora přitom se věnovat vlastnímu životu, práci, dětem. Nikdo nemá nekonečnou zásobu energie a být neustále v pohotovosti kvůli babičce s dědečkem je často velmi vyčerpávající.

Naše společnost TEAM HOME HELP nabízí řešení. Hledáme vhodné uchazečky na pozice ošetřovatelek seniorů zejména v místech Evropy, kde si ženy nevydělají tolik, kolik by za svou obětavost zasloužily. Britští senioři dokáží jejich společnost a úsilí ocenit nejen finančně. Mimochodem, tamní vláda jim na soukromé ošetřovatele poskytuje příspěvky, takže je to pro ně mnohem finančně schůdnější, než pro seniory u nás.

Společnost TEAM HOME HELP nabízí zájemcům z řad seniorů a jejich rodinných příbuzných uchazeče ze své databáze. V případě, že si klient vybere, zprostředkujeme kontakt a zajistíme pracovní smlouvu mezi klientem a pečovatelem. Zájemce o práci nic neplatí, veškeré poplatky jsou hrazeny britskou stranou.

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s