indian summer - babi leto Britanie - York

Práce v UK – Víte, že i Britové znají „babí léto“?

Klasické léto, plné parných dní, tak jako to známe u nás, sice pro Británii typické není. Ale „babí léto“ znají Britové až velmi dobře. Toto pozdní teplé počasí sice na ostrovech netrvá příliš dlouho, ale jinak je ve všem velmi podobné tomu našemu. A místní si těch pár teplých dnů umí pořádně užít – a vy můžete také. Práce ve Velké Británii je příležitostí, kterou byste si opravdu neměli nechat ujít.

Pokračovat ve čtení „Práce v UK – Víte, že i Britové znají „babí léto“?“

Reklamy
Westminster - jedna z mnoha dominant Londýna

Ošetřovatelství ve Velké Británii – pracujte tam, kde to ocení

Pracujete ve zdravotnictví? Máte zkušenosti s péčí o někoho blízkého? Nevadí vám trávit čas se starými a opuštěnými lidmi? A zároveň vám tato práce nepřináší dostatečné finanční zázemí, ačkoliv vás duševně naplňuje? Pak je čas zamyslet se nad cestou do zahraničí. S námi můžete získat práci na HPP ve Velké Británii, nejsme agentura a nabízíme zcela ojedinělý přístup a zajímavé finanční ohodnocení.

Pokračovat ve čtení „Ošetřovatelství ve Velké Británii – pracujte tam, kde to ocení“

Výdělek - práce v Anglii

9 důvodů, proč vyrazit za prací do Anglie právě s námi

Práce v Anglii - Londýn

Stejně dobře, jako známe potřeby našich britských klientů, známe i problémy a starosti zájemců o práci z Česka. Proto děláme všechno proto, abychom mohli pečovatelkám z České a Slovenské republiky nabídnout co možná nejlepší podmínky. Zároveň se snažíme veškerou byrokratickou zátěž přenést na naše bedra a ušetřit naše pečovatelky složitého běhání po úřadech v cizí zemi. A to zdaleka není všechno.

Pokračovat ve čtení „9 důvodů, proč vyrazit za prací do Anglie právě s námi“

Jak zabavit důchodce? Ukažte jim sociální sítě a máte vyhráno

social-media-seniori-v-angliiMáme rok 2014 a doby, kdy důchodci nevěděli, co je to počítač nebo notebook, jsou pomalu pryč. Za poslední čtyři roky stoupl počet seniorů, používajících internet, více než trojnásobně. A necelá polovina z nich používá i sociální sítě.

Pokračovat ve čtení „Jak zabavit důchodce? Ukažte jim sociální sítě a máte vyhráno“

Babička v průjezdu - práce v Anglii

Pomozte britským seniorům a spojte tak příjemné s užitečným

White Cliffs in Dover - British countryside

Stárnoucí populace trápí všechny vyspělé státy. Většina důchodců nepotřebuje soustavnou, nepřetržitou péči, ale na druhou stranu nemohou zůstat úplně bez pomoci. V Británii začíná být čím dál více populární model ne nepodobný klasické au-pair. Akorát s tím rozdílem, že zájemce nebude pečovat o děti, ale o dědečka s babičkou. Zároveň budete mít možnost žít v Anglii, v britské rodině a poznáte tak Spojené Království očima rodilých Britů.

Pokračovat ve čtení „Pomozte britským seniorům a spojte tak příjemné s užitečným“

Pečovatelský dům v Británii

Britští důchodci preferují domácí péči. Pro Vás to znamená jediné – máte práci!

Elderly people in the streetPokud o ni tedy máte zájem. Britský důchodce je sice o něco lépe situovaný, než ten český, nicméně většinou peníze na rozhazování starší lidé nemají nikde na světě. V Británii jsou domácí pečovatelky relativně drahé, ovšem my nabízíme seniorům řešení.

Pokračovat ve čtení „Britští důchodci preferují domácí péči. Pro Vás to znamená jediné – máte práci!“

práce v anglii - pečovatelství

Senioři v Británii hledají české pečovatelky. Staňte se jí právě VY!

Britska vlajkaČeské pečovatelky jsou v Británii žádané. Angličtí senioři si je nemohou vynachválit pro jejich vstřícnost a ochotu. Bohužel, stále jich je na Britských ostrovech nedostatek. Možná je to příležitost i pro Vás.
Pokračovat ve čtení „Senioři v Británii hledají české pečovatelky. Staňte se jí právě VY!“