Westminster - jedna z mnoha dominant Londýna

Ošetřovatelství ve Velké Británii – pracujte tam, kde to ocení

Pracujete ve zdravotnictví? Máte zkušenosti s péčí o někoho blízkého? Nevadí vám trávit čas se starými a opuštěnými lidmi? A zároveň vám tato práce nepřináší dostatečné finanční zázemí, ačkoliv vás duševně naplňuje? Pak je čas zamyslet se nad cestou do zahraničí. S námi můžete získat práci na HPP ve Velké Británii, nejsme agentura a nabízíme zcela ojedinělý přístup a zajímavé finanční ohodnocení.

Lake District - Velká Británie
Lake District – Velká Británie

A jaké máme požadavky? Kromě základních zkušeností s péčí o nemocné či staré lidi, je samozřejmě nutná znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Pokud nás zaujme váš životopis, budeme potřebovat ještě reference z předchozí pečovatelské činnosti, případně z jiného zaměstnání. Britové jsou přeci jenom věrni své konzervativní pověsti a co se týká zaměstnávání lidí, jsou prostě obezřetní. Následně už zbývá jenom pohovor s ředitelem naší společnosti – pan J. Babbage je vstřícný a tolerantní, takže tréma či obavy nejsou na místě.

Pečujte s námi o seniory v Británii – nabízíme vám práci na HPP a odpovídající mzdu

Peníze jsou prostě všechno, ať už se nám to líbí, nebo ne. Proto vás jistě bude zajímat, kolik si s naší společností Team Home Help Ltd. na britských ostrovech vyděláte. Tak tedy – základní plat se pohybuje od 1000 GBP do 1200 GBP měsíčně. Ačkoliv britská libra už na tom dávno není tak dobře, jako bývala, stále ještě se pohybuje v zajímavých kurzech, zejména vzhledem k české koruně. Jenom se schválně podívejte, neprozradím vám to přímo, ale je to na naše poměry hezká částka. A to není všechno.

Londýn v zimě - práce v Anglii po celý rok
Londýn v zimě – pracujte v Anglii po celý rok

Základním protiargumentem většiny lidí totiž je, že vyšší platy jsou v zahraničí proto, že jsou tam také vyšší ceny a náklady na život vůbec. To je samozřejmě pravda, ale my vám nabízíme trochu něco jiného. Práci pečovatelky v stylu au-pair, jedině s tím rozdílem, že místo o děti se budete starat o seniory. Ale platí, že ubytování, stravu, služby včetně internetu – to všechno hradí váš zaměstnavatel. Mzda je tedy vaše a to celá.

A to stále není všechno. Pokud jste totiž pasáž o platu četli pozorně, jistě jste si všimli slova „základní“. Ano, chápete dobře. Pokud prokážete, že o práci zájem máte a pečovat o důchodce vás baví, můžete se těšit na další naýšení platu. Pečovatelé, kteří s námi spolupracují již delší dobu a kteří si již u svých zaměstnavatelů vybudovali kvalitní pověst, mají měsíčně okolo 2 000 GBP. A to už je částka, na kterou se v Česku dostane z běžných lidí opravdu málokdo.

Umíte anglicky a péče o staré lidi je vaše poslání? Pak nemáte nad čím uvažovat

Pošlete nám svůj životopis v angličtině a nezapomeňte přiložit nějakou příjemnou fotografii, nejlépe takovou, na které se usmíváte. Pokud rovnou přiložíte i výše zmiňované reference, určitě neuděláte chybu. Spíše naopak, rapidně zvýšíte své šance získat práci. Po obdržení deokumentů vás budeme obratem informovat o dalším postupu, či případném odmítnutí. Pak už záleží na klientech – ve chvíli, kdy bude o vaše služby a zkušenosti mít některý z našich klientů zájem, máte v podstatě vyhráno a můžete balit kufry.

Následně vám zajistíme plnohodnotnou pracovní smlouvu, s jasně stanovenými podmínkami a popisem vykonávané činnosti. Navíc se jedná opravdu o klasický pracovní den, kdy máte i více než dost osobního volna. Práce na HPP v Anglii mimo jiné také znamená, že budete mít plnohodnotné britské zdravotní pojištění (u nás pojisštění odhlásíte a nahlásite, že budete platit v zahraničí – po ukončení pracovního poměru vám pak bude vydáno potvrzení o těchto platbách, které předáte českým úřadům). Naše společnost Team Home Help Ltd. je britsko-česká, takže v žádném případě nemusíte mít obavy, že bychom vám s byrokracií na ostrovech nepomohli. Právě naopak.

Westminster - jedna z mnoha dominant Londýna
Westminster – jedna z mnoha dominant Londýna

Co víc byste si ještě mohli přát? Snad jedině, abyste se zítra vzbudili přímo v Británii. Neváhejte tedy, protože je škoda každé dobré příležitosti, kterou člověk v životě promarní. Dejte si práci s překladem životopisu a pošlete nám jej spolu s fotografií na email teamhomehelpcz@seznam.cz . Odpovíme vám co nejdříve a kdo ví – třeba vybereme zrovna vás. Tak hurá do toho – ale s rozvahou, štěstí přeje připraveným, ne těm zbrklým. Budeme se těšit na úspěšnou spolupráci.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s