Výdělek - práce v Anglii

9 důvodů, proč vyrazit za prací do Anglie právě s námi

Práce v Anglii - Londýn

Stejně dobře, jako známe potřeby našich britských klientů, známe i problémy a starosti zájemců o práci z Česka. Proto děláme všechno proto, abychom mohli pečovatelkám z České a Slovenské republiky nabídnout co možná nejlepší podmínky. Zároveň se snažíme veškerou byrokratickou zátěž přenést na naše bedra a ušetřit naše pečovatelky složitého běhání po úřadech v cizí zemi. A to zdaleka není všechno.

1) Žádné poplatky !

Od zájemců o práci nevybíráme žádné poplatky. Ani po podpisu smlouvy. Prostě nikdy. Máme zájem o Vaše kvality, ne o Vaše peníze. Navíc budete mít určitě nějaké náklady s vyřízením všech potřebných dokumentů (výpis z rejstříku trestů, zdravotní potvrzení, atd.).  Budeme po Vás chtít jenom jedno – životopis v angličtině a 2 fotky s úsměvem. A následně ještě vyplněný dotazník – ale poplatky chtít nebudeme.

Výdělek - práce v Anglii2) Práce na klasickou smlouvu (HPP)

Další plus,  my Vám pouze vyjednáme dobré podmínky, ale zaměstnávat Vás bude přímo klient / zájemce o péči. Jinými slovy – podepíšete klasickou pracovní smlouvu s konkrétním zaměstnavatelem, žádná agentura. Každá smlouva je individuální a je v ní specifikováno kolik hodin denně pečovatelka pracuje, kolik má volných dní v týdnu a kolik dní dovolené. Dovolená se většinou čerpá během svátků, ale vždy záleží na dohodě.

3) Snadná komunikace a řešení problémů

Jsme britsko/česká společnost a majitelé nejsou v podnikání žádní nováčci. V každém případě pečovatelky z Česka a Slovenska mají v tomto výhodu nejen v komunikaci, ale také při řešení různých problémů. Můžete vše vyjádřit v mateřském jazyce a nemusíte se bát, že by došlo k nějakému nepochopení či špatnému výkladu. Možná toho nevyužijete, ale kdo ví. V každém případě i tohle je pro Vás jistá výhoda.

4) Osobní přístup

Nemáme nastaveny ani automatické odpovědi na emaily, ani stejné smlouvy pro všechny. Naopak. Tak jako má každý klient trochu jiné požadavky, tak i představy pečovatelů jsou rozdílné. Ke každému přistupujeme zvlášť a snažíme se spárovat zájemce o péči s pečovatelkou tak, aby si co nejvíce vyhovovali po všech stránkách. Navíc se o naše pečovatelky pan ředitel osobně stará od příletu do Anglie až po nástup do zaměstnání. Takže z cizí země opravdu nemusíte mít obavy.

5) Zbavíme Vás byrokracie

Tedy alespoň natolik, nakolik budou naše síly stačit. Protože práci Vám zprostředkujeme na normální plnohodnotnou pracovní smlouvu, můžete doma bez obav odhlásit zdravotní a sociální pojištění k datu nástupu do zaměstnání v Británii. O nahlášení britského národního pojištění se postaráme, stejně jako pomůžeme při specifikaci požadavků v pracovní smlouvě nebo upřesnění strhávání daní. Po ukončení pracovního poměru Vám zase pomůžeme s vyřízením potřebných certifikátu, potvrzujících dobu pojištění a odvedenou pojistnou částku, což Vám bude bohatě stačit pro obnovení pojištění až budete zpět ve vlasti.

6) Vyjednáme Vám opravdu dobrý plat

Samozřejmě – nikomu nezastíráme, že pečovatelky hledáme mimo Britské ostrovy proto, že jsou přeci jenom pro klienty jejich služby levnější. Nicméně to neznamená, že bychom našim pečovatelkám nabízeli podprůměrný plat. Naopak, šetříme na tom, že jsme pouze zprostředkovatelé – tedy nepotřebujeme pro sebe část mzdy, jak to běžně od pečovatelů vybírají jiné agentury. Našim pečovatelkám se prostě snažíme vyjednat plat, který by si v postavení cizince samy vyjednávaly jen těžko.

7) A navíc s námi opravdu ušetříte

Jistou nevýhodou naší služby je, že pečovatelky pro nás nemohou pracovat v turnusech. Na druhou stranu ale mají plnohodnotnou smlouvu, volno každý den a 1-2 celé volné dny týdně a tak dále. Ale hlavně – jedná se o typ péče „live-in“. Tedy žijete u klienta, podobně jako au-pair. A stejně jako au-pair, máte bydlení zdarma, totéž platí pro stravu, energie, internet a další věci běžné potřeby. Přitom plat máte stále 300 Liber týdně. Takhle ušetří opravdu každý.

8) Volný čas, volné dny a dovolená

Jsme si moc dobře vědomi, že ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, práce pečovatelky o seniory je velice náročná. Proto naše klienty důrazně upozorňujeme, že naše pečovatelky nejsou stroje. Proto má každý ve smlouvě přesně uvedenou pracovní dobu a jasně specifikovaný volný čas, volné dny a samozřejmě i dovolenou. Jak budete využívat své volno je čistě na Vás. V každém případě hodně záleží na Vašem vztahu s vašimi klienty – spokojení klienti svým pečovatelům rádi bez problémů půjčují svůj automobil. A to mají pak volné dny úplně jiný rozměr.

Práce v Anglii - bydlení9) Poznáte Británii očima její střední vrstvy

Střední společenská třída, to je pojem, který u nás existuje pouze v knihách a snech. Ale v Británii je skutečností. Právě příslušníci tamní střední třídy jsou našimi klienty. Nejsou totiž natolik bohatí, aby si mohli dovolit platit pečovatelku, která bere téměř 70 tisíc měsíčně (někdy i více). Ale polovinu pro pečovatelku z jiné země Evropy, to už v úsporách naleznou. Navíc – protože naše služba je live-in, je to pro Vás další výhoda. Budete totiž žít v poměrně pěkném a luxusním bydlení, klienti bydlí v rodinných domcích se zahrádkou. Britská střední třída je zvyklá na lehce luxusnější standard a Vy tak můžete poznat Británii z úhlu, jako málokdo kdo tam byl za prací a do pozice střední třídy se nedostal.

A to zdaleka není všechno. Pouze výčet toho nejzajímavějšího, co Vám můžeme nabídnout navíc.  Víme, že rozhodnutí vycestovat dlouhodobě za prací do cizí země není nikdy jednoduché. Snažíme se proto udělat všechno proto, aby to pro Vás bylo co nejsnadnější a odnesli jste si pouze pozitivní zkušenosti. Tak jako všechny pečovatelky, které už s námi za prací odcestovaly.

Máte-li zájem o práci pečovatelky, pošlete nám, prosím, svůj životopis v angličtině na email teamhomehelpcz@seznam.cz

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s