Pečovatelský dům v Británii

Britští důchodci preferují domácí péči. Pro Vás to znamená jediné – máte práci!

Elderly people in the streetPokud o ni tedy máte zájem. Britský důchodce je sice o něco lépe situovaný, než ten český, nicméně většinou peníze na rozhazování starší lidé nemají nikde na světě. V Británii jsou domácí pečovatelky relativně drahé, ovšem my nabízíme seniorům řešení.

Inspiraci jsme načerpali ze známé, přes sto let zavedené služby s názvem au-pair. Když mohou dívky a ženy ze zahraničí pečovat o britské děti, proč by nemohly pečovat i o britské důchodce? A nápad byl na světě.

V Británii, podobně jako v ČR, je docela problém najít pečovatelský dům, či rovnou dům pro seniory, kde by všechno klapalo tak, jak má. Když pomineme aféry, které se nedávno prohnaly Británií (šlo o zanedbávání péče ze strany personálu, podobně jako tomu je u nás), je umístění často nákladné a má negativní dopad na psychiku starých lidí.

V ČR práce není, v UK ano

Pečovatelský dům v BritániiMy bychom rádi seniorům v Anglii z této situace pomohli. Zároveň víme, jaká je situace na trhu práce v České a Slovenské republice. Nejen proto tedy doufáme, že se nám podaří sehnat dostatek zájemců o práci se seniory v Anglii.

Nejde vždy jen o zdravotní péči, ale hlavně o to, být seniorům oporou, přítelem, naslouchat jim a pomáhat. Ano, je to často hodně vysilující, ale může Vás to i obohatit. Vždyť kdo zná Anglii lépe, než ti, kteří tam prožili celý svůj život?

Jak vidíte, nemusíte si jen vydělat hezké peníze, ale zároveň si procvičíte cizí jazyk a dozvíte se spousty věcí, které by Vám jinak zůstaly utajeny. V případě zájmu o práci nebo dodatečné informace nás neváhejte kontaktovat, odpovíme Vám hned, jakmile to bude možné.

Foto: wikipedia.org
norden.org

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s