práce v anglii - pečovatelství

Senioři v Británii hledají české pečovatelky. Staňte se jí právě VY!

Britska vlajkaČeské pečovatelky jsou v Británii žádané. Angličtí senioři si je nemohou vynachválit pro jejich vstřícnost a ochotu. Bohužel, stále jich je na Britských ostrovech nedostatek. Možná je to příležitost i pro Vás.

Pokud máte kladný vztah k seniorům, jste ochotna u nich bydlet a být jim oporou, hledáme právě Vás. Naprosto ideální jsou zdravotní sestry, pečovatelky nebo sociální pracovnice, ale není to nutné. Opravdu prioritní je kladný vztah ke starým lidem.

Jaké máme požadavky na pozici pečovatelky v UK?woman-elderly-care

Naprosto nutná je znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Nehledáme sice tlumočníky nebo překladatele, ale potřebujeme někoho, kdo bude schopen se s našimi klienty bez vážnějších problémů domluvit.

Rozhodně výhodou pro Vás je, pokud budete mít řidičský průkaz na osobní vozidla. V Anglii totiž starší lidé často vlastní automobil a dávají ho většinou svým pečovatelům k dispozici. A takový víkendový výlet po anglickém venkově rozhodně stojí za to.

Práce pečovatelky je v UK dobře placená

Pokud Vás výlety nelákají, udělá to jistě nabízený plat. V průměru se totiž měsíční částka vyplácená našim pečovatelkám pohybuje okolo 1 000 Ł. Za ubytování, stravu nebo připojení na internet neplatíte. Tak co říkáte? Zní to dobře, že?

Neplatíte žádné poplatky. Ani vstupní, ani v průběhu a výstupní už vůbec ne. Jediné co potřebujeme je Váš životopis (ideálně v angličtině). Pokud usoudíme, že splňujete naše požadavky a představy, obratem obdržíte dotazník k vyplnění. Spolu s fotografií nám pak vyplněný dotazník zašlete a my Vás ihned zařadíme do naší databáze. Pokud si Vás klient vybere, máte vyhráno a můžete vyrazit vydělávat tvrdou britskou měnu.

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na české zastoupení společnosti Team Home Help Ltd., případně si prohlédněte britský web teamhomehelp.co.uk, kde naleznete spoustu doplňujících informací.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s