prace v anglii - péče o důchodce

Vydělávejte více než 1000 Liber měsíčně – pečujte o seniory v Británii

na_vylete_v_parkuVe Velké Británii (a nejen tam) probíhá revoluce v péči o seniory. Dříve byli odkázáni na své příbuzné nebo skončili ve zdravotnických zařízeních. Ani jedno nebylo ideální, ovšem nakonec se objevilo revoluční řešení. Pečovatelská služba pro seniory podobná službě au-pair. A zájem je velký, v Británii už dávno chybějí pečovatelky, proto dostávají příležitost zájemci z celé Evropy.

Společnost TEAM HOME HELP je jedna z těch, která pečovatelky z evropských zemí seniorům a jejich rodinám zprostředkovává. Pro své klienty vyhledává zájemkyně a zájemce o práci v celé Evropě.

Pro české pečovatelky je služba více než zajímavá také finančně. V průměru si totiž pečovatelky o seniory v Británii vydělávají 1,200 Liber měsíčně. To je v přepočtu na České koruny více než 40 000 měsíčně. Nutno dodat, že neplatíte byt ani stravu, máte k dispozici vlastní soukromí, připojení na internet a mnohdy i automobil. Pracovní doba činí 25-40 hodin týdně, což je v podstatě stejně, jako v jakékoliv jiné práci.

Pokud máte v České republice či na Slovensku problém sehnat práci, nebo Váš plat neodpovídá Vašim představám, zkuste popřemýšlet, zda by Vás péče o seniory v Británii nebavila více. A ještě si slušně vyděláte. Pokud Vás to láká, nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s